WAŻNE! – Na sesję przychodzimy zdrowi! Jeśli ktoś z domowników, lub Ty sam masz objawy choroby lub niedawną przechodziłeś chorobę, proszę poinformuj mnie o tym, wtedy przełożymy sesję zdjęciową na inny termin. Bądź odpowiedzialny, nie ryzykuj zdrowia mojego, mojej rodziny oraz osób, które również przyjdą do mnie na sesję zdjęciowe. Pamiętaj, że pracuję również z noworodkami, wcześniakami i dziećmi z obniżoną odpornością. W przypadku zauważenia jakichkolwiek oznak choroby cała sesja zostaje przerwana.

Sesje odbywają się w domowym studio, które mieści się w lokalu przeznaczonym tylko na studio. Jest on odpowiednio przygotowany do każdej sesji zdjęciowej pod względem dekoracji.

Adres: ul. Harcerska 4/9, Namysłów. Mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze, na samym końcu korytarza, jest to ostatnie mieszkanie w tej klatce i oznaczone jest numerem 9. Z góry przepraszam za brzydką klatkę schodową, niestety jej stan pozostaje poza moim wpływem. W związku z tym jedyne, co mogę zrobić, to polecić przejście przez nią szybkim krokiem.

Jeśli planujecie ujęcia rodzinne należy się do nich odpowiednio przygotować. Nie zapominajcie o sobie. Makijaż i ładne ułożenie włosów potrafią wiele zmienić. Pamiętajcie, że fotografie będą z wami już przez długie lata. Ważnym elementem są też dłonie. Ładnie opiłowane lub pomalowane paznokcie będą wyglądały estetyczniej.

Ujęcia rodzinne

Ujęcia rodzinne White lub zdjęcia dziecięce White.

Dla pań i dziewczynek jest możliwość skorzystania z sukienek, które znajdują się w studio.

Nawet jeśli planujesz skorzystać z mojej garderoby, proszę przynieś również coś swojego na wszelki wypadek.

Do sceny w bieli dla mamy dobrze będą wyglądać białe, beżowe, pastelowe sukienki, koszule lub swetry.
Tata najlepiej będzie wyglądał w białej koszuli lub jasnych sweterkach, do tego pasujące jasne spodnie ( beż, krem, szary itp.) buty są niepotrzebne.
Dla dziecka można zabrać ubranko w podobnym kolorze – biel, beż, pastelowy kolor, pasujący do stylizacji rodziców.
Jeżeli w sesji będą uczestniczyć inni członkowie rodziny proszę ich przygotować zgodnie z wytycznymi, tak aby wszystko było spójne.

Paski, kropki, szlaczki i napisy nie wyglądają dobrze na zdjęciu.

Jeśli zaplanowane są ujęcia na czarnym tle, proszę o zabranie czarnych koszulek najlepiej bez nadruków dla wszystkich członków rodziny.

Kolory, które będziecie widzieć podczas sesji ulegają czasem lekko, czasem mocniej autorskiej obróbce. W zależności od wizji fotograf.

Czas trwania sesji

Czas trwania sesji jest bardzo indywidualny, zwykle sesja trwa od 40 min do 1,5 godziny w zależności od rodzaju sesji i ujęć. Jeśli zmieniamy stylizacje, czas sesji może się przedłużyć.

Co zabrać na sesję zdjęciową

Zabierzcie ze sobą wszystko to, co zwykle zabieracie podczas wyjścia z domu.

Jedzenie i wodę dla siebie i dziecka. Zabawkę dla dziecka.

Dodatkowe informacje

Podczas sesji nie używamy aparatów oraz telefonów komórkowych w celu nagrywania bądź fotografowania mojej pracy. Jeżeli chcecie mieć zdjęcia podczas sesji w telefonie proszę o poinformowanie mnie o tym, wybierzemy stosowny moment do tego typu zdjęć.

Liczbę osób na sesji należy zredukować do niezbędnego minimum tj. max rodzice + fotografowane dziecko.

Jeśli zabieracie ze sobą rodzeństwo, proszę o zapewnienie dla niego „atrakcji” – zabawkę/grę.

Nie zapomnijcie o przekąskach i piciu, które możecie też zakupić w pobliskim sklepie.

UWAGA

Po studiu nie chodzimy w obuwiu zewnętrznym!
Zachęcam do zabrania obuwia na zmianę lub chodzenia w skarpetkach- czyli dokładnie tak jak ja.

Sesja zdjęciowa jest płatna w dniu sesji TYLKO GOTÓWKĄ – proszę przynieść ze sobą wyliczone pieniądze!
Można też zapłacić przed sesją na KONTO BANKOWE – proszę o informację o tym sposobie płatności, wtedy prześlę konto, na które należy uiścić opłatę.

Dodatki

Sesja dziecięca i rodzinna zawiera standardowo 10 ujęć.

Każde dodatkowe ujęcie jest płatne zgodnie z cennikiem. Dodatkowe ujęcia płatne są po selekcji zdjęć, bez opłaty nie zaczynam obróbki.

Możliwość dokupienia pięknych albumów, fotoobrazów i wall decorów.
Więcej informacji na stronie: https://ystory.pl/albumy-i-odbitki/
Ceny można sprawdzić na stronie: https://ystory.pl/sklep/

Jeśli chcesz dokonywać zmian terminów sesji, bardzo proszę w miarę możliwości o uprzedzanie najpóźniej 2 dni przed terminem sesji. Proszę, nie zostawiaj tego na ostatnią chwilę. Przed każdą sesją poświęcam dużo czasu na przygotowanie Twojej sesji – przygotowanie lokalu specjalnie pod sesję, scenek, dekoracji, przygotowuję dla Was scenariusz sesji, często również kupuję jakiś rekwizyt specjalnie pod Wasze sesje. Ponadto specjalnie dla Ciebie rezerwuję konkretny termin. Dlatego bardzo cię proszę o uszanowanie mojego czasu i nie odwoływanie sesji na ostatnią chwilę.