WAŻNE! – Na sesję przychodzimy zdrowi! Jeśli ktoś z domowników, lub Ty sam masz objawy choroby lub niedawną przechodziłeś chorobę, proszę poinformuj mnie o tym, wtedy przełożymy sesję zdjęciową na inny termin. Bądź odpowiedzialny, nie ryzykuj zdrowia mojego, mojej rodziny oraz osób, które również przyjdą do mnie na sesję zdjęciowe. Pamiętaj, że pracuję również z noworodkami, wcześniakami i dziećmi z obniżoną odpornością. W przypadku zauważenia jakichkolwiek oznak choroby cała sesja zostaje przerwana.

Sesje odbywają się w domowym studio, które mieści się w lokalu przeznaczonym tylko na studio. Jest on odpowiednio przygotowany do każdej sesji zdjęciowej pod względem dekoracji.

Adres: ul. Harcerska 4/9, Namysłów. Mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze, na samym końcu korytarza, jest to ostatnie mieszkanie w tej klatce i oznaczone jest numerem 9. Z góry przepraszam za brzydką klatkę schodową, niestety jej stan pozostaje poza moim wpływem.

Do zdjęć należy się odpowiednio przygotować. Makijaż i ładne ułożenie włosów są kluczowe i potrafią wiele zmienić. Pamiętajcie, że fotografie będą z wami już przez długie lata. Ważnym elementem są też dłonie, które będą z pewnością widoczne na zdjęciach. Ładnie opiłowane lub pomalowane paznokcie będą wyglądały estetyczniej.

Jak się ubrać

Zdjęcia Exclusive Art są zdjęciami studyjnymi, używam do nich jednokolorowych teł oraz własnych stylizacji, sukienek i tkanin udrapowanych w suknie. Jednak aby stylizacje wyglądały dobrze i estetycznie na zdjęciach, będę potrzebowała również twojej pomocy. Zabierz ze sobą najlepiej cielistą bieliznę i koniecznie biustonosz z odpinanymi ramiączkami lub takimi, które łatwo można schować. Świetnie zda egzamin bardotka, która nie będzie wystawać ze stylizacji. Jeśli nie jest to sesja ciążowa, możesz założyć cieliste body z odpinanymi ramiączkami, lub takimi, które łatwo jest schować. Wybór należy do Ciebie. Na sesji nie potrzebujesz butów, na tła wchodzimy w skarpetkach (lub boso – zależnie od stylizacji), których pod stylizacjami nie będzie widać.
Jeśli jest to sesja z dzieckiem, dla chłopca możesz zabrać spodenki w neutralnym kolorze, np. beżowe, brązowe, a dla dziewczynki jasną, pastelową sukienkę, np. białą, brudny róż. Dodatkowo zabierz białe body bez nadruków, które będzie ładnie i schludnie wyglądać na zdjęciach.
Jeśli na zdjęciach pojawi się Twój partner, niech ubierze się spójnie. Pamiętaj, że sesja zdjęciowa Exclusive Art jest sesją Glamour. Dlatego niezbędne będą eleganckie ubrania, biała, kremowa lub czarna koszula bez wzorów. A najlepiej weź i jasną, i ciemną. Do tego eleganckie spodnie. Koniecznie weź buty na zmianę z wyczyszczoną podeszwą, ponieważ będziesz stał na ręcznie malowanym tle, które kosztowało mnie dużo pracy i którego nie będzie możliwości wyczyścić bez zniszczenia go.

Czas trwania sesji

Czas trwania sesji jest bardzo indywidualny. Napewno musisz zarezerwować nieco więcej czasu niż na zwykłą sesję zdjęciową z uwagi na zmiany stylizacji. Czasami jest to 1 godzina, a czasami 1,5-2.

Dodatkowe informacje

Jeśli masz jakieś specjalne życzenia dotyczące sesji i stylizacji, proszę poinformuj mnie jak najwcześniej, abym mogła się przygotować.

Podczas sesji nie używamy aparatów oraz telefonów komórkowych w celu nagrywania bądź fotografowania mojej pracy. Jeżeli chcecie mieć zdjęcia podczas sesji w telefonie proszę o poinformowanie mnie o tym, wybierzemy stosowny moment do tego typu zdjęć.

Liczbę osób na sesji należy zredukować do niezbędnego minimum tj. max fotografowane osoby + ewentualnie 1 osoba towarzysząca (np. mąż).

Jeśli zabieracie ze sobą dziecko, proszę o zapewnienie dla niego „atrakcji” – zabawkę/grę.

Nie zapomnijcie o przekąskach i piciu, które możecie też zakupić w pobliskim sklepie.

UWAGA

Po studiu (zwłaszcza po tłach) nie chodzimy w obuwiu zewnętrznym!
Zachęcam do zabrania obuwia na zmianę lub chodzenia w skarpetkach – czyli dokładnie tak jak ja.

Sesja zdjęciowa jest płatna w dniu sesji TYLKO GOTÓWKĄ – proszę przynieść ze sobą wyliczone pieniądze!
Można też zapłacić PRZED sesją na KONTO BANKOWE – proszę o informację o tym sposobie płatności, wtedy prześlę konto, na które należy uiścić opłatę.

Dodatki

Sesja Exclusive Art zawiera standardowo 7 ujęć.

Każde dodatkowe ujęcie jest płatne zgodnie z cennikiem. Dodatkowe ujęcia płatne są po selekcji zdjęć, bez opłaty nie zaczynam obróbki.

Możliwość dokupienia pięknych albumów, fotoobrazów i wall decorów.
Więcej informacji na stronie: https://ystory.pl/albumy-i-odbitki/
Ceny można sprawdzić na stronie: https://ystory.pl/sklep/

Jeśli chcesz dokonywać zmian terminów sesji, bardzo proszę w miarę możliwości o uprzedzanie najpóźniej 2 dni przed terminem sesji.