Dziękuję za zapisanie się na świąteczną mini sesję zdjęciową!

WAŻNE! – Na sesję przychodzimy zdrowi! Jeśli ktoś z domowników, lub Ty sam masz objawy choroby lub niedawną przechodziłeś chorobę, proszę poinformuj mnie o tym, wtedy przełożymy sesję zdjęciową na inny termin. Bądź odpowiedzialny, nie ryzykuj zdrowia mojego, mojej rodziny oraz osób, które również przyjdą do mnie na sesję zdjęciowe. Pamiętaj, że pracuję również z noworodkami, wcześniakami i dziećmi z obniżoną odpornością. W przypadku zauważenia jakichkolwiek oznak choroby cała sesja zostaje przerwana.

Sesje odbywają się w domowym studio, które mieści się w lokalu przeznaczonym tylko na studio. Jest on odpowiednio przygotowany do mini sesji świątecznych pod względem dekoracji.

Adres: ul. Harcerska 4/9, Namysłów. Mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze, na samym końcu korytarza, jest to ostatnie mieszkanie w tej klatce i oznaczone jest numerem 9. Z góry przepraszam za brzydką klatkę schodową, niestety jej stan pozostaje poza moim wpływem. W związku z tym jedyne, co mogę zrobić, to polecić przejście przez nią szybkim krokiem.

Do zdjęć należy się odpowiednio przygotować. Makijaż i ładne ułożenie włosów potrafią wiele zmienić. Pamiętajcie, że fotografie będą z wami już przez długie lata. Ważnym elementem są też dłonie, które może być widać na zdjęciach. Ładnie opiłowane lub pomalowane paznokcie będą wyglądały estetyczniej.

Jak się ubrać

Na sesje świąteczne przygotowane są 2 scenki.

1. Jasna scenka – biel, chmury, gwiazdki – będzie biało, złoto i bajkowo.

2. Ciemna scenka – tutaj będziemy robić zarówno zdjęcia tradycyjne, jak i portrety w stylu Art z wybranym rekwizytem dla starszych dzieci. Będą prezenty, duży pociąg i inne dekoracje.

W pierwszej scence dobrze będą komponować się białe, beżowe, pastelowe sukienki, koszule lub swetry. Dobrze będą również wyglądać świąteczne kolory ubrań, np. czerwone i butelkowa zieleń.
W drugiej scence dobrze będą się prezentować ubrania w kolorystyce brązu, złota, beżu, czerwieni i bordo. Kolorystyka jednolita lub świąteczna kratka będą równie dobrze pasować.
Jeśli chcesz, w trakcie sesji będzie możliwość przebrać się do kolejnej scenki.
Najlepiej unikaj innych wzorów, pasków, kropek.

W moim studio są dostępne sukienki dla pań i dziewczynek w kolorach: czerwony, zielony i ecru (a także inne), z których można skorzystać podczas sesji.

Proszę o przygotowanie wszystkich członków rodziny tak, aby wszystko było spójne. Jeśli chcesz skorzystać z sukienek dostępnych w studio, pozostaje przygotować tylko panów 🙂

Możesz również poczytać wpis na blogu, który być może pomoże Ci w wyborze stylizacji:
https://ystory.pl/co-ubrac-na-rodzinna-lub-narzeczenska-sesje-zdjeciowa/

Czas trwania sesji

Czas trwania mini sesji świątecznych to 30 minut. Bardzo proszę o punktualne przybycie, nie za wcześnie i nie za późno, ponieważ przed Wami i po Was przychodzą kolejne osoby. Sesje rozpoczynają się o wyznaczonej wykupionej godzinie. Spóźnienie będzie skutkowało skróceniem czasu sesji o czas spóźnienia. Czas trwania sesji obejmuje czas poświęcony na wybieranie ubrań, przebranie i wykonanie zdjęć.

W ciągu 7 dni od dnia sesji otrzymasz link do galerii ze zdjęciami do wyboru. Na dokonanie wyboru są 3 dni. Czas oczekiwania na zdjęcia do 30 dni od dnia selekcji, z gwarancją otrzymania ich przed świętami. W przypadku gdy czas dokonywania wyboru zdjęć do obróbki się wydłuży nie jestem w stanie zagwarantować, że zdjęcia otrzymacie na czas.

Pakiety

Są 3 pakiety do wyboru podczas sesji zdjęciowej:

 • WHITE – 200 zł
  5 zdjęć
  w formie elektronicznej przesłane mailowo + 5 wydruków 15×23
  E-kartka z Twoim zdjęciem
  Każde dodatkowe ujęcie poza pakietem jest płatne 35 zł
 • SILVER – 350 zł
  10 zdjęć
  na pendrive + 10 wydruków 15×23
  E-kartka z Twoim zdjęciem
  Każde dodatkowe ujęcie poza pakietem jest płatne 35 zł
 • GOLD – 450 zł
  10 zdjęć
  na pendrive + 10 wydruków 15×23
  E-kartka z Twoim zdjęciem
  CLASSIC Fotoalbum 10 stron (5 rozkładówek) 20x20cm
  Każde dodatkowe ujęcie poza pakietem jest płatne 35 zł

PROMOCJE DLA STAŁYCH KLIENTÓW – Osoby, które były już u mnie na jakiejś sesji zdjęciowej otrzymują jedno ujęcie gratis.

PROMOCJE ZA POLECENIA – 1 ujęcie gratis za każdą poleconą rodzinę, która zrobi u mnie sesję

Zdjęcia przesyłane są drogą elektroniczną, a odbitki do odebrania w wyznaczonym terminie. Dodatkowe ujęcia płatne są po selekcji zdjęć, bez opłaty nie zaczynam obróbki.

Możliwość dokupienia pięknych albumów, fotoobrazów i wall decorów.
Do sesji świątecznych szczególnie polecam Classic Fotoalbum.
Więcej informacji na stronie: https://ystory.pl/albumy-i-odbitki/
Ceny można sprawdzić na stronie: https://ystory.pl/sklep/

Płatność za sesję

Przy rezerwacji terminu obowiązuje ZADATEK w wysokości 50 zł, płatny do 2 dni po rezerwacji terminu na konto:
Magdalena Yurtsever Studio
18 2530 0008 2016 1062 9498 0001
Reszta kwoty płatna w dniu sesji TYLKO GOTÓWKĄ – proszę przynieść ze sobą wyliczone pieniądze.
Można też zapłacić do 2 dni przed sesją na KONTO BANKOWE – proszę o informację o tym sposobie płatności.

Zadatek jest bezzwrotny. Wpłata zadatku jest równoznaczna z rezerwacją dla Ciebie terminu i akceptacją tego regulaminu. Przy płatności za sesję, kwota zadatku jest odejmowana od całej kwoty, co oznacza, że później płacisz 50 zł mniej. Brak wpłaty zadatku w wyznaczonym terminie do 2 dni po rezerwacji sesji skutkuje anulowaniem rezerwacji.

W wyjątkowych przypadkach termin sesji może zostać przesunięty na inny dzień tylko raz lub w przypadku braku miejsc zmieniony rodzaj sesji na inną.

Jeśli chcesz dokonywać zmian terminów sesji, bardzo proszę o uprzedzanie najpóźniej 2 dni przed terminem sesji. Pamiętaj proszę, że liczba miejsc na sesje świąteczne jest ograniczona, a termin rezerwuję specjalnie dla Ciebie.

Dodatkowe informacje

Podczas sesji nie używamy aparatów oraz telefonów komórkowych w celu nagrywania bądź fotografowania mojej pracy. Jeżeli chcecie mieć zdjęcia podczas sesji w telefonie proszę o poinformowanie mnie o tym, wybierzemy stosowny moment do tego typu zdjęć.

Liczbę osób na sesji należy zredukować do niezbędnego minimum tj. tylko osoby fotografowane + ewentualnie rodzice, jeśli ma to być sesja dziecka.

Jedna sesja = jedna rodzina. Jeśli w sesji ma wziąć udział również kolejna rodzina, np. kuzyni, proszę o zamówienie 2 osobnych sesji jedna po drugiej. Pomiędzy sesjami możemy wtedy zrobić wspólne zdjęcia. Nie łączymy kilku rodzin w jednym pakiecie.

Klient ponosi odpowiedzialność za ewentualne szkody i zniszczenia sprzętu fotograficznego, studyjnego lub stylizacji powstałe w trakcie jego sesji i nie wynikające z winy fotografa.

UWAGA!

Ze względu na tła, dekoracje oraz małe dzieci na sesjach, po studiu nie chodzimy w obuwiu zewnętrznym.
Zachęcam do zabrania obuwia na zmianę lub chodzenia w skarpetkach- czyli dokładnie tak jak ja.

Do zobaczenia na świątecznej mini sesji zdjęciowej. Przygotuj się na świetną świąteczną zabawę! 🙂