Piękne zdjęcia Twojego cudownego maluszka, które będą dla Was pamiątką na całe życie.
Na noworodkową sesję zdjęciową najlepiej zapisać się kiedy dzidzia jest jeszcze w brzuszku, i jak najszybciej po porodzie powiadomić, że maluszek już się urodził. Sesje noworodkowe najlepiej robić do 14 dnia życia dzieciątka. Wtedy pamięta jeszcze pozycje z łona matki i jest największa szansa, że smacznie prześpi większość sesji.

Możesz wybrać spośród poniższych rodzajów fotografii noworodkowej:

Fotografia noworodkowa studyjna – w moim studio lub u Ciebie w domu (wymagane jest trochę wolnego miejsca do rozłożenia sprzętu 🙂 ). Piękne zdjęcia noworodkowe w kilku stylizacjach i do tego zdjęcia z rodzicami.

Fotografia noworodkowa White – naturalna, pełna prawdziwych kadrów fotografia rodziców i noworodka w bieli. Ujęcia a’la lifestyle, lekkie i naturalne. Wykonywane w zaaranżowanym do tego jasnym pokoju, przypominającym sypialnię z dużym oknem. W fotografii noworodkowej White skupiamy się na pełnych emocji rodzinnych ujęciach.

Fotografia noworodkowa lifestyle – domowe pielesze, wygodne koszule lub swetry, wygodne łóżko i obok ci, których kochasz najbardziej. Lubisz domowe klimaty? Wybierz sesję lifestyle w swoim domu.

Fotografia noworodkowa studyjna

Fotografia noworodkowa White