Fotograf Wrocław Opole Namysłów Kluczbork Kępno Brzeg Łódź Kraków Katowice Bytom

Artystyczna sesja zdjęciowa – dlaczego warto wybrać sesję Exclusive Art?

Elegancka, artystyczna atmosfera, wyszukane stylizacje i tła, doskonałe oświetlenie i Ty w głównej roli przed obiektywem aparatu. To nie opis hollywoodzkiej produkcji, ale sesji zdjęciowej Exclusive Art, w trakcie której każdy może poczuć się naprawdę wyjątkowo! Czym dokładnie charakteryzuje się ta sesja i kiedy warto się na nią zdecydować?

Artystyczna sesja zdjęciowa – dlaczego warto wybrać sesję Exclusive Art? - Fotografia biznesowa i rodzinna • Ystory.pl

Czym wyróżniają się zdjęcia?

Myślisz sobie „nie wyglądam dobrze na zdjęciach, nie jestem fotogeniczna, trzeba być pięknym, żeby dobrze wyjść na zdjęciu” – zaufaj mi, a ja Ci udowodnię, że możesz wyglądać niezwykle!

Sesja zdjęciowa Exclusive Art jest sesją studyjną, wykonywana w moim domowym studio, na jednokolorowych, ręcznie malowanych tłach, przy odpowiednim, profesjonalnym oświetleniu. Będziesz czuć się i wyglądać pięknie w starannie dobranych stylizacjach z lejących się tkanin i powłóczystych tiuli. Nie musisz się martwić, że nie potrafisz pozować lub nie masz doświadczenia przed obiektywem. Poprowadzę Cię „za rękę”. Wystarczy, że będziesz mnie słuchać, a ja zajmę się resztą i tym, żebyś wyglądała przepięknie i wyjątkowo!

Pamiętaj o makijażu i włosach, starannie zrobiony makijaż jest ważny przy tego typu zdjęciach. A na włosach pięknie wyglądają wszelkie fale i naturalne, luźne, grube loki – unikaj ciężkich, sklejających włosy lakierów i pianek. Najlepiej umyj włosy dzień wcześniej i nie nakładaj odżywki, aby włosy były mniej śliskie i loki dłużej się trzymały.

Zarezerwuj sobie w tym dniu trochę czasu dla siebie. Taka sesja zdjęciowa może zająć nieco więcej czasu niż zwykle. Dlatego nie rezerwuj nic ważnego w tym dniu, żeby nic niepotrzebnie nie zaprzątało Twojej głowy. To czas dla Ciebie, czas na to, aby poczuć się i wyglądać pięknie.

Najważniejsze cechy charakterystyczne dla tego typu sesji to:

  • elegancja, artystyczna atmosfera,
  • jednokolorowe, ręcznie malowane tła,
  • stylizacje z tiulu lub drapowanych tkanin zamiast typowych ubrań,
  • starannie ustawione światło studyjne,
  • profesjonalna obróbka zdjęć,
  • maksymalnie do dwóch osób dorosłych na zdjęciu, najczęściej są to sesje solowe, zdjęcia pary, z maluszkiem na ramieniu lub z większym dzieckiem obok mamy.

Celem takiej sesji jest wydobycie z Ciebie piękna. Czasami uwiecznienie ważnego momentu (np. ciąża, macierzyństwo) oraz ukazanie go w niecodziennym, uroczystym wręcz wydaniu. Takie zdjęcia to niesamowita przygoda i pamiątka na całe życie. Jeśli dodatkowo wybierzesz jeden z produktów Wall Decor, takie zdjęcie może stać się ozdobą Twojego domu, tak jak ja mam w swoim :). Gwarantuję, że zrobi wrażenie!

Fotograf Wrocław Opole Namysłów Kluczbork Kępno Brzeg Łódź Kraków Katowice Bytom

Dla kogo jest artystyczna sesja zdjęciowa Exclusive Art?

Zdjęcia Exclusive Art idealnie nadają się do sesji kobiecych, w tym też ciążowych. Eleganckie tkaniny udrapowane w suknie lub po prostu przykrywające ciało podkreślają urodę i wydobywają piękno osoby pozującej. Na efekt końcowy wpływa również gra światła i cienia.

Sesje te można również wykonać mamie z dzieckiem lub jako sesja dziecięca dla dziewczynki – warto przy tym jednak pamiętać, że nie jest to typowa sesja rodzinna, w której występują więcej niż dwie osoby.

Zastanów się jaka jest Twoja osobowość i co chciałabyś wydobyć na zdjęciu. Czy widzisz siebie bardziej glamour, jako pewną siebie kobietę, czy może jesteś bardziej romantyczna, delikatna, subtelna. A może jedno i drugie?

Na sesję powinny się zdecydować kobiety, które są znudzone zwykłymi zdjęciami, chcą uwiecznić ważny moment, np. oczekiwanie na narodziny dziecka lub macierzyństwo, albo po prostu przełamać swoje bariery i pokazać się w innym niż na co dzień wydaniu. Jest to też wspaniały pomysł na prezent dla bliskiej osoby, która z pewnością go doceni. Sesja zdjęciowa Exclusive Art to niesamowite doświadczenie i wspaniała pamiątka.

Zobacz więcej zdjęć: Exclusive Art – kliknij!
Zobacz cennik sesji studyjnych

Artystyczna sesja zdjęciowa – dlaczego warto wybrać sesję Exclusive Art? - Fotografia biznesowa i rodzinna • Ystory.pl